KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 8794227

nr 879 4227

Ulf Sellergren

(f. 1925), Sverige

Akvarell, Ulf Sellergren, landskap med hus, signerad, motivet: 34x30

Ulf Sellergren, svensk bildkonstnär född 1925.

Utrop:

400 kr

Såld:

300 kr

måndag 3 mars 2014
kl 18:09:15

Ulf Sellergren

Läs mer om Ulf Sellergren